Ректорат Структура Університету
Приймальна комісія Історія Університету
Інститути Наука в Університеті
Аспірантура Контакти
Асоціація випускників Корисні лінки
Поштовий сервер Архив новин
Сторінка сайту Ще одна сторінка
Події 2000 року Події 2001 року
[ Національний авіаційний університет ]

Історія

       Підготовка науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації: кандидатів та докторів наук через докторантуру та аспірантуру є найвищим пріоритетом нашого університету, цьому процесу приділяється надзвичайно серйозна увага. Аспірантура в Національному авіаційному університеті (до жовтня 2000 року він мав назву Київський міжнародний університет цивільної авіації, а раніше він мав ще декілька інших назв) відкрита в 1954 році і за цей період підготовлено близько 1380 аспірантів з більш як 20 наукових спеціальностей. У тому числі - 160 аспірантів для іноземних держав, яких університет почав готувати з 1968 року.

 

       З вищезазначеної кількості випускників аспірантури на початок 2003 року вже успішно захистили свої кандидатські дисертації 1030 чоловік. Крім того, ще захистили кандидатські дисертації 205 здобувачів наукового ступеня кандидата наук.

 

       У 1965 році в університеті відкрилась докторантура. З того часу захищено 125 докторських дисертацій співпрацівниками та випускниками докторантури. З них: 95 докторських дисертацій захищено співпрацівниками університету та 30 дисертацій - випускниками докторантури.